Заходи із профілактики травматизму невиробничого характеру

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй першим!)

ПЛАН

першочергових заходів із профілактики травматизму невиробничого характеру учнів
Кунцівської загальноосвітньої школи I-III ступенів

№ з/п

Назва заходу

Термін виконання

Виконавець

1.

Проводити аналіз стану травматизму невиробничого характеру, його соціально-економічних наслідків, дослідження причин виникнення факторів середовища життєдіяльності, небезпечних для життя і здоров’я людини. Розробляти на підставі результатів аналізу профілактичні заходи щодо запобігання виникненню нещасних випадків невиробничого характеру.

Постійно

Адміністрація, класні керівники

2.

Здійснювати відповідно до покладених завдань нагляд за додержанням вимог нормативно-правових актів у сфері профілактики травматизму невиробничого характеру і контроль за виконанням державних програм, пов’язаних з безпекою життєдіяльності населення, зокрема державних програм з пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху, безпеки на водних об’єктах, запобігання дитячому травматизму, а також відповідних регіональних програм і заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру.

Постійно

Адміністрація

3.

Приймати участь у створенні рубрики в шкільній газеті «Наші діти» для висвітлення питань безпеки життєдіяльності, зокрема безпеки дорожнього руху, пожежної безпеки, безпеки на залізничному транспорті та водних об’єктах, методів надання першої медичної допомоги при травмах, опіках, отруєннях, а також для формування у громадян прагнення до здорового та безпечного способу життя, негативного ставлення до вживання алкоголю та наркотиків, забезпечення належного виховання дітей і підлітків.

Протягом 2008 року

Мокляк Т.М., класні керівники

4.

Залучати профільні громадські організації до участі у вирішенні питань щодо попередження нещасних випадків в побуті, зокрема безпеки руху, пожежної безпеки, безпеки на залізничному транспорті та водних об’єктах, а також формування в учасників навчально-виховного процесу здорового способу життя, негативного ставлення до вживання алкоголю та наркотиків.

Постійно

Асауленко Л.М.

5.

Розробити та впровадити заходи попередженню суїцидальної поведінки дітей та підлітків згідно інструктивно-методичних документів з безпеки життєдіяльності.

Постійно

Волочнюк Т.М.

6.

Рекомендувати керівникам навчальних закладів підписатися на журнал «Безпека життєдіяльності»

2008 рік

Керівники шкіл

7.

Проводити для дітей дні та тижні безпеки руху, а напередодні канікул та нового навчального року організувати рейд «Увага – діти!».

2008 рік

Асауленко Л.М.

8.

Сприяти діяльності технічних, музичних, фізкультурно-оздоровчих та інших гуртків для проведення занять та організованого дозвілля підлітків і молоді.

Постійно

Учителі,

Педагог-організатор

9.

Розробити методичні матеріали для підготовки лекцій (бесід) протиалкогольного змісту, організувати їх проведення серед дітей та підлітків.

2008 рік

Волочнюк Т.М.

10.

Перед початком канікул, на початку нового і закінченням навчального року організовувати серед учасників навчально-виховного процесу інструктаж з безпеки життєдіяльності.

Схожі матеріали

Залиште комментар