Welcome to Kyiv презентація англійською мовою

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй першим!)

Київ Місто Київ – столиця України. Історія Києва налічує понад 1500 років. Тут зародилася і сформувалася древня культура, яка стала одним з найвищих досягнень людської цивілізації.

Населення Києва становить понад 2,5 млн. людина, площа Києва – 820 кв. км.

Київ – політичний центр України. У місті працює Президент України, Адміністрація Президента, Верховна Рада (Верховна Рада) України, Кабінет Міністрів, інші державні установи і організації. Київ – науковий і культурний центр України.

У Києві працює Національна академія наук і її Президія, науково-дослідні академічні установи, і організації. У Києві зосереджено більшість вищих навчальних закладів України – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Національний медичний університет імені О. Богомольця, Національний авіаційний університет, Національна музична академія імені П.

Чайковського, Київське музичне училище імені Р. Глієра, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури, Київський національний університет будівництва і архітектури, Київський національний лінгвістичний університет, Київський національний університет культури і мистецтв, Український національний педагогічний університет імені М. Драгоманова та інші.

Перегляньте презентацію онлайн

Схожі матеріали

Інформація про сторінку

Вітаємо гостей сайту vchitel.com. У нас ви зможете переглянути онлайн або скачати "Welcome to Kyiv презентація англійською мовою" безкоштовно. Також на сторінках нашого сайту ви знайдете безліч матеріалів для навчання і викладання. Бажаєм успіху! Будемо вдячні за вашу оцінку і відгук!

Залиште комментар