Український авангард презентація

Мистецтво авангарду зруйнувало традиційні основи художньої творчості Якщо стиль модерн був викликаний неприйняттям індустріалізації та урбанізації, то авангард пов’язаний з цими процесами органічно – він є прямим породженням нових ритмів життя, прискорених темпів змін, величезних, емоційних та психологічних перенавантажень – і взагалі світу, в якому НАНУ катаклізми, а людина втрачає загальноприйнята то чку опори.

Авангардизм в живопису – це різні напрями, які виступали щоразу з позицій відкриття нових ідей Однак у всіх авангардних течій з загальне, що дозволяє об’єднати їх в одну художню епоху

Перш, Це принципова установка на новаторство, яке не просто заперечує попередні стилі – воно їх повністю ігнорує

По-друге, художники-авангардисти свідомо відмовляються від буквалізму – від зображення предметного світу таким, яким його бачить око художника І кожна нова авангардна протягом відкриває свій образ Проні ікнення в сутність речей і явищ Тому важливою рисою авангарду є його аіалітічністть.

Авангардне мистецтво – і це теж його особливість – несе в собі специфіку світовідчуття людини XX ст Художники увібрали в себе шалений темперамент свого часу, відчуття історичного зсуву, все світпості змін, що відбуваються зрушення всіх традиційних координат життя випадково одним з поширених сюжетів авангардного живопису 10-20 х рр стала \ “Композиція \”, де зрушені з місця всі форми, де розкішних Олот слова, де площини як плавають або насуваються одна на одну в неспокійному, вібруючої середовищі Ці картини відображають всю збентеження, все сум’яття і невпорядкованість свого часу і вопи ви представляють пристрасні пошуки нової точки опори для людини в розбурханому і нестабільному міреабільному

Переглянути презентація онлайн

Схожі матеріали

Інформація про сторінку

Вітаємо гостей сайту vchitel.com. У нас ви зможете переглянути онлайн або скачати "Український авангард презентація" безкоштовно. Також на сторінках нашого сайту ви знайдете безліч матеріалів для навчання і викладання. Бажаєм успіху! Будемо вдячні за вашу оцінку і відгук!

Залиште комментар