Твір на тему – Як я провів зимові канікули 2016

Нарешті настали довгоочікувані зимові канікули, самі довгі і веселі! У перший день канікул я наряджав ялинку і прикрашав будинок, в будинку панувала атмосфера наступаючого свята. Ось-ось настане Новий рік! Весь будинок пах мандаринами і хвоєю, це піднімало настрій.
 У школі у нас була весела ялинка, там я отримав великий подарунок, прийшовши додому, я з цікавістю став його розглядати. У ньому було багато смачних солодощів, яких тільки цукерок там не було! Я берег свій подарунок, хотів розтягнути на всі канікули. Новий рік я зустрічав зі своїми рідними, мама приготувала багато смачних святкових страв, ми дивилися привітання президента, новорічний концерт, ходили дивитися салют. Всі інші дні я ходив на каток, зі своїми друзями грав у хокей, ходив у ліс кататися на лижах. Катаючись на лижах, ми з друзями знайшли хорошу гірку, весь наступний день ми провели на ній, додому я прийшов весь в снігу.
За два тижні канікул зі мною сталося багато цікавого, я знайшов нових друзів, подивився нові фільми, прочитав кілька книг, їздив в театр і музей. Ці зимові канікули мені особливо запам’яталися, збулося моє давнє бажання, багато років я хотів собаку. І в ці святкові дні я її отримав, моїй радості не було меж. Я багато часу проводив зі своїм новим другом, вчив його виконувати різні команди, гуляв з ним. Все-таки Новий рік – час чудес, коли збуваються всі бажання і мрії!

Схожі матеріали

Інформація про сторінку

Вітаємо гостей сайту vchitel.com. У нас ви зможете переглянути онлайн або скачати "Твір на тему – Як я провів зимові канікули 2016" безкоштовно. Також на сторінках нашого сайту ви знайдете безліч матеріалів для навчання і викладання. Бажаєм успіху! Будемо вдячні за вашу оцінку і відгук!

Залиште комментар