Навчальні ігри з англійської мови в середній школі

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй першим!)

На уроці ми маємо справу з навчальними іграми, що на відміну від розважальних, мають специфічну методичну мету, яку вчитель повинен завжди чітко собі уявляти, однак ні в жодному разі не слід показувати учням, що його цікавить дидактичний підтекст. Він повинен сміятися і радіти разом з учнями, підкреслюючи тим самим, що його цікавить ігровий зміст вправи, а не навчальний. Якщо вчитель розкриє учням свою мету, то гра перетвориться у звичайну вправу. Для вчителя ж будь -яка навчальна гра – це перш за все вправа. Гра – унікальний феномен загальнолюдської культури, її джерело і вершина.

Про посібник

Посібник призначений для вчителів іноземної мови. Він знайомить з досвідом роботи Омелянової Л.М. з проблеми « Навчальні ігри в середній школі», з методами, прийомами, формами, які повинен застосовувати вчитель у процесі роботи. Формування навичок і вмінь вираження думок іноземною мовою. Розширення загальноосвітнього філологічного кругозору розвитку мислення. Виховання почуття дружби, колективізму та інтересу до вивчення іноземної мови.

Автор: Л.М. Омелянова
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 36
Формат файлу: .docx

Зміст

Вступ
Формування пізнавальних інтересів учнів на уроці англійської мови з допомогоюігрової діяльності
Технології ігор на уроці англійської мови
Ігри для використання на середньому етапі навчання англійської мови
Висновки
Додатки
Література

Схожі матеріали

Інформація про сторінку

Вітаємо гостей сайту vchitel.com. У нас ви зможете переглянути онлайн або скачати "Навчальні ігри з англійської мови в середній школі" безкоштовно. Також на сторінках нашого сайту ви знайдете безліч матеріалів для навчання і викладання. Бажаєм успіху! Будемо вдячні за вашу оцінку і відгук!

Залиште комментар