Музичне мистецтво. 8 клас. Методичні матеріали для учителя. Мороз

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй першим!)

Методичні матеріали містять календарне планування навчального матеріалу з курсу «Музичне мистецтво. 8 клас» відповідно до «Навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів (12-річна школа) «Музичне мистецтво. Програма (рівень стандарту) для учнів 5 – 8 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів», Київ-2006; перелік музичних творів, розміщених на диску «Фонохрестоматія. Музичне мистецтво. 7-8 класи», та розробки поурочних планів для 8 класу.
Поурочне планування для 8 класу розроблено відповідно до вимог вище вказаних навчальних програм та інструктивно-методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо вивчення шкільних дисциплін у 2008/09 навчальному році і передбачає використання підручника для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Музичне мистецтво» (автори Макаренко Г.М., Наземнова Т.О., Міщенко Н.І., Дорогань Л.О., Очаковська Ю.О.).
Під час розробки поурочного планування враховано необхідність формування в учнів навичок роботи з навчальною літературою. Для полегшення цієї роботи під час уроків матеріал поурочних планів відповідає змісту підручника. Додатковий матеріал (біографії композиторів, аналіз творів, відеосюжети) подаються в окремому посібнику і можуть використовуватися для індивідуальної роботи з учнями.
Особлива увага приділена темам, які стосуються питань національної музичної культури, але недостатньо висвітлені в літературі (творчість Жанни і Левка Колодуба, Володимира Івасюка та ін.).

Переглянути підручник онлайн

Схожі матеріали

Інформація про сторінку

Вітаємо гостей сайту vchitel.com. У нас ви зможете переглянути онлайн або скачати "Музичне мистецтво. 8 клас. Методичні матеріали для учителя. Мороз" безкоштовно. Також на сторінках нашого сайту ви знайдете безліч матеріалів для навчання і викладання. Бажаєм успіху! Будемо вдячні за вашу оцінку і відгук!

Залиште комментар