Літературне читання 4 клас (Зоряна Нова програма)

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй першим!)

У змісті підручника з літературного читання для 4 класу Богданець-Білоскаленко Н.І., Зоряної М.І. видавництва «Грамота» м. Київ розвиток творчої діяльності учнів на основі прочитаного реалізовано через опрацювання учнями спеціального розділу, де вміщено вірші, оповідання, у яких розкривається захоплення дітей творчими справами, акцентовано на їхньому бажанні придумувати, уявляти, фантазувати, помічати щось нове. Завдання до творів цього розділу заохочують читачів до діалогу, доповнення, добору рим, слів, продовження текстів.

 

Об’єм підручника – 176 сторінок. В підручнику 7 розділів: Хлібом і чорнобривцями пахне рідна Земля.Усна народна творчість.Поетична сторінка.Роби розумно, як кажуть люди.Золота полиця творів.Науково-художні твори.Із криниці творчості народів світу.
При вивченні предмету «Літературне читання» в 4 класі школярі потрапляють у світ пригод і романтики. При ознайомленні з гумористичними творами учні навчаться проводити паралелі з сучасним життям. Творча робота з художніми творами відкриє перед школярами багатогранну красу поетичного слова, силу рідної мови, збагатить словниковий запас.

Схожі матеріали

Залиште комментар