Китай прзентація

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй першим!)

Китайська Народна Республіка – держава в Східній Азії, найбільше за чисельністю населення держава світу; займає третє місце в світі по території, поступаючись Росії та Канаді. Межує Китай з Росією, Казахстаном, Киргизією, Таджикистаном, Афганістаном, Індією, Непалом, Бутаном, Лаосом, В’єтнамом, Північною Кореєю, Монголією, М’янмою.

На сході і південному сході узбережжя країни омивається водами Жовтого, Філіппінського, Східно-Китайського і Південно-Китайського морів (довжина берегової лінії – 18 тис. Км), країні належить понад 3,4 тис. Островів.

Рельєф країни дуже різноманітний – від обрамленого найвищими гірськими системами Азії Тибетського нагір’я (середня висота близько 4500 м) на південному заході і високих рівнин і гір Східного Тянь-Шаню на північному заході, до Лесового плато і низовин Великої Китайської рівнини на сході. На північному сході тягнуться невисокі ланцюга Маньчжурії-корейських гір і Хингана, а на півдні – гори Наньлин і Юньнань-Гуйчжоуського нагір’я. Кам’янисті пустелі Такла-Макан і Гобі займають великі ділянки на півночі і заході країни, а окультурені субтропічні ліси – південний схід Китаю.

Схожі матеріали

Залиште комментар