ДПА 2017. Збірник завдань з математики 9 клас, Істер

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 : 5,00 out of 5)

Збірник завдань для атестаційних письмових робіт з математики для 9 класу О.С. Істер, О.В. Єргіна видавництва “Генеза” може бути використаний як для підготовки до ДПА 2017, так і для її проведення.

Збірник письмових робіт з математики містить 12 варіантів атестаційних письмових робіт, з яких варіанти № 1—4, варіанти № 5—8 та варіанти № 9—12 — однотипні. Кожен з варіантів містить 21 тестове завдання (19 завдань за програмою для загальноосвітніх навчальних закладів і 2 завдання за програмою для шкіл з поглибленим вивченням математики). Завдання відрізняються між собою за формою та рівнем складності.

Зміст атестаційних завдань кожного з варіантів відповідає державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів з математики.

Під час використання збірника ДПА з математики для 9 класу немає потреби друкувати бланки відповідей, оскільки кожен з варіантів є відрізним аркушем, що містить не лише умови всіх завдань, а й місце для внесення відповідей до завдань 1—16. Отже, кожен варіант одночасно є бланком відповідей, який після заповнення і виконання роботи підкладається до основної роботи, тобто до проштампованих навчальним закладом і підписаних учнями аркушів у клітинку, на яких вони записують розв’язання завдань 17—19 (або 17—21).

Видавник:Генеза
Сторінок:32
Формат:84×108
Обкладинка:М’яка
Призначення:Підготовка до ДПА

Файл буде доступний у найближчі дні на цій сторінці

Схожі матеріали

Інформація про сторінку

Вітаємо гостей сайту vchitel.com. У нас ви зможете переглянути онлайн або скачати "ДПА 2017. Збірник завдань з математики 9 клас, Істер" безкоштовно. Також на сторінках нашого сайту ви знайдете безліч матеріалів для навчання і викладання. Бажаєм успіху! Будемо вдячні за вашу оцінку і відгук!

Залиште комментар