ДПА 2017. Збірник завдань з математики. 9 клас, Бевз

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 : 2,25 out of 5)

ДПА 2017. Математика 9 клас збірник завдань В. Бевз видавництва “Освіта” призначено для підготовки до проведення підсумкових контрольних робіт з математики у 9 класі.
Матеріали збірника містять варіанти підсумкових контрольних робіт з математики для 9 класу 2017 року. Зміст тестових завдань відповідає навчальній програмі з математики для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Запропоновані завдання можуть бути використані для проведення державної підсумкової атестації.

Читати збірник онлайн

Збірник завдань складено відповідно до чинної навчальної програми з математики для 5-9 класів та орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів загальноосвітньої школи.Для учнів загальноосвітньої школи, вчителів.

ШАНОВНІ ДЕВ’ЯТИКЛАСНИКИ!

Через кілька місяців ви закінчите основну школу і будете готуватися до продовження освіти у професійній чи старшій школі. Якість ваших знань і рівень оцінок у свідоцтві суттєво вплинуть на подальше навчання.

Виконуючи завдання цього збірника, ви зможете швидко повторити вивчене та відпрацювати навички розв’язування основних видів задач. Самостійна й наполеглива робота допоможе вам якісно підготуватися до ДПА.

Кожен блок завдань дає вам можливість отримати по 4 бали, а правильне виконання всіх завдань забезпечує найвищий бал – 12.

Бажаємо успіхів!

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ!

Збірник завдань для підготовки до ДПА в 9 класі складено відповідно до вимог МОН України і призначено для учнів загальноосвітніх класів (які вивчають математику не на поглибленому рівні). У збірнику міститься 10 контрольних робіт у двох варіантах. Кожен із варіантів містить завдання, що охоплюють навчальний матеріал з курсу математики 5-9 класів.

Усі завдання поділено на три частини. Перша частина містить 10 завдань у тестовій формі з однією правильною відповіддю на кожне завдання (7 – з алгебри, 3 – з геометрії). Друга частина складається з б завдань відкритої форми з короткою відповіддю (4 – з алгебри і 2 – з геометрії). У третій частині – 4 завдання відкритої форми, які учні мають розв’язати з обґрунтуванням (З — з алгебри і 1 — з геометрії).

Виконання завдань учнями пропонуємо оцінювати за допомогою наведеної таблички.
Перша частина Друга частина Третя частина
№ завдання 1-10 11 – 12 13-16 17-20
Бали 0,4 0,6 0,7 1
Разом 4 бали 4 бали 4 бали
12 балів

Сподіваємося, що даний збірник стане вам у пригоді.

Схожі матеріали

Інформація про сторінку

Вітаємо гостей сайту vchitel.com. У нас ви зможете переглянути онлайн або скачати "ДПА 2017. Збірник завдань з математики. 9 клас, Бевз" безкоштовно. Також на сторінках нашого сайту ви знайдете безліч матеріалів для навчання і викладання. Бажаєм успіху! Будемо вдячні за вашу оцінку і відгук!

Залиште комментар