Чума. Альбер Камю презентація

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй першим!)

Релігійного виховання Камю не отримав, віри у нього не було ні в юності, ні в зрілості. Ідеали євангельського християнства він розглядав через праці свого «земляка» – святого Августина, а також сучасних філософів – К’єркегора, Шестова, Ясперса. На все життя у нього збереглася повага до древньої і середньовічної єресі – до гностиків, маніхеям, катарам – і неприйняття католицизму ні як народної релігії, ні як богословської доктрини. Ніцшеанського презирства до християнства Камю ніколи не поділяв; вихідцю з бідноти були чужі і гнівні філіппіки Ніцше проти «підлої черні».

Але провидіння для нього означало рід фаталізму; первородний гріх, загробне воздаяння, порятунок Камю вважав міфами, примиряє людини з земною несправедливістю.

Дивитися презентацію онлайн

Схожі матеріали

Інформація про сторінку

Вітаємо гостей сайту vchitel.com. У нас ви зможете переглянути онлайн або скачати "Чума. Альбер Камю презентація" безкоштовно. Також на сторінках нашого сайту ви знайдете безліч матеріалів для навчання і викладання. Бажаєм успіху! Будемо вдячні за вашу оцінку і відгук!

Залиште комментар