Біологія Робочий зошит 8 клас Вихренко. Нова програма

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Проголосуй першим!)

Робочий “Біологія 8 клас” (НОВА ПРОГРАМА) автора Вихренко М.А. видавництва “Школяр” м. Києва звільнить учнів від механічної, монотонноїроботи та допоможе краще засвоїти матеріал з біології людини.

Сумлінна праця із робочим зошитом з біології для 8 класу допоможе підготуватися до державної підсумкової атестації (ДПА), а якщо в учня виникне бажання вивчати біологію глибше, то й під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Робочий зошит з біології Вихренко М.А. для учнів 8 класу складається з блоків, що охоплюють окрему навчальну тему. Кожен блок розпочинається з навчальних завдань і містить опорні конспекти, лабораторні дослідження, дослідницькі практикуми, лабораторні та самостійні роботи. Закінчується блок самостійною роботою з контролю навчальних досягнень та завданнями для повторення теми. Лише після того, як учень виконає завдання попередньої сходинки, тільки потім розпочинає роботу над наступною.

Незаповнені сторінки робочого зошита з біології призначено для виконання самостійних робіт, опрацювання довідкової літератури та відповідей на запитання. Ретельно виконані лабораторні дослідження, дослідницькі практикуми та лабораторні роботи дадуть змогу учням 8 класуопанувати біологію, пройти шляхом дослідників у пізнанні живої природи.

Біологія Робочий зошит 8 клас Вихренко. Нова програма скачати

Біологія Робочий зошит 8 клас Вихренко. Нова програма скачати

Схожі матеріали

Залиште комментар